Virtual Swim Polska - charytatywne zawody pływackie

Informacje

Virtual Swim to projekt Fundacji Pomagam Na Medal, a pierwsze wirtualne charytatywne zawody odbyły się 27 lipca 2017 roku :)

Zawody te to możliwość: pływania (basen, rzeka, jezioro, może), startu kajakiem jak i zawody triathlonowe :)

Wszystkie zawody znajdują się na stronie virtualswim.com.pl a więcej dowiedzie się dołączając do:

>>> Facebook <<<

>>> Grupa Facebook <<<

>>> Instagram <<<

Co to Virtual Swim:

Kochasz pływanie? Uwielbiasz startować w zawodach? Medale pływackie to Twoje trofea, z których jesteś dumny? A co gdybyś realizując swoją pasję mógł przy okazji pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej itp.? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK mamy dla Ciebie propozycję.

Dla kogo Virtual Swim:

Virtual Swim to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają pływać, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 

To zawody z akcentem rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa. Możesz pływać ile sił w nogach i rękach, a możesz delektować się każdym metrem/ kilometrem. Plyniesz jak chcesz, jak umiesz, a my nagradzamy Twój wysiłek pięknym medalem.    

Nasze zawody to także alternatywa dla osób, które chciały wziąć udział w realnej imprezie, ale z jakichś przyczyn nie mogły wystartować. Nasz kalendarz pełen jest rozmaitych zawodów na różnych dystansach więc jeśli nie udało Ci się wziąć udział w swoich zawodach, u nas możesz to nadrobić. Zawsze znajdziesz wydarzenie, które przypadnie Ci do gustu - do wyboru, do koloru.  

A może pływasz czasem ze swoimi pociechami lub chciałbyś zacząć? Zapoznaj się z naszym regulaminem gdzie znajdziesz wymagania wiekowe dotyczące danych dystansów i zabierz swoich milusińskich na basen?? Medale będą wyjątkową pamiątkową, ale czas razem spędzony - będzie bezcenny. 

Wychodzisz właśnie z kontuzji lub jesteś po innej dłuższej przerwie od pływania. Nie czujesz się jeszcze na siłach aby wziąć udział w prawdziwych zawodach? Zapisz się na VS - nie będziesz musiał się z nikim ścigać, popłyniesz spokojnie i co najważniejsze - zmotywujesz się. W kolejnym sezonie z łezką w oku spojrzysz na swój medal z okresu gdy wracałeś lub zaczynałeś dopiero przygodę z wodą :)

Virtual Swim to również świetny sposób na rozpoczęcie pływania. Czyż nie będzie wspaniałą pamiątką medal z Twojego pierwszego wyjścia na trening? Rzadko się zdarza by ktoś pierwszy trening robił na zawodach, ale w Virtual Swim to możliwe. My nie stawiamy Tobie ograniczeń - nie musisz mieścić się w żadnym limicie. Przepłyń tylko wyznaczoną przez nas liczbę kilometrów, a czas w jakim to zrobisz jest nieważny. Medal Ci się należy za same chęci żeby coś zrobić dla swojego zdrowia. 

To również doskonała okazja by do pływania namówić swoją rodzinę czy znajomych. Być może kolorowy medal, który dostaną zapoczątkuje u nich wieloletnią, pływacką przygodę? 

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek aktualnie robisz i obojętnie w jakiej aktualnie jesteś formie - Virtual Swim to zawsze dobry wybór, bo o wszystkim decydujesz tylko i wyłącznie Ty! 

Dyscypliny
pływanie
swimrun
triathlon
Facebook
Adres
Telefon: 
0
Adres: 

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 59/5
25-432 Kielce
Polska

Patronat