Virtual Run Polska - charytatywne biegi

Informacje

Virtual Run to projekt Fundacji Pomagam Na Medal, a pierwsze wirtualne charytatywne zawody odbyły się 21 maja 2017 roku :)

Każde wydarzenie to możliwość: biegania, chodzenia, spacerowania jak i Nordic Walking :)

Wszystkie zawody znajdują się na stronie virtualrun.com.pl a więcej dowiedzie się dołączając do:

>>> Facebook <<<

>>> Grupa Facebook <<<

>>> Instagram <<<

Co to Virtual Run:

Kochasz bieganie? Uwielbiasz startować w zawodach? Medale z biegów to Twoje trofea, z których jesteś dumny? A co gdybyś realizując swoją pasję mógł przy okazji pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej itp.? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK mamy dla Ciebie propozycję.

Virtual Run to całoroczny cykl różnych biegów, w których możesz wziąć udział bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Jesteś w domu, w delegacji, a może na wakacjach w Hiszpanii? Teraz to bez znaczenia, bo startując w Virtual Run – miejsce startu wybierasz sam! Nie tracisz więc również pieniędzy na dojazd. Nasze imprezy to wolność biegania, rywalizacja, motywacja, przepiękne medale, a co najważniejsze pomoc innym. 

Dla kogo Virtual Run:

Virtual Run to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają biegać, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 

Jak działa Virtual Run:

Wszystko działa bardzo prosto: wybierasz imprezę, w której chciałbyś pobiec, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego biegu tam gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie VR w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą bieg – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VR nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców, , bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie biegał w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Każda osoba, która pobiegnie w VR będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród. Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Dyscypliny
bieg dla dzieci
bieg górski
bieg miejski
bieg terenowy
bieg wirtualny
chodzenie po schodach
nordic walking (chodzenie)
Facebook
Adres
Telefon: 
0
Adres: 

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 59/5
25-432 Kielce
Polska

Patronat