Virtual Run Polska - charytatywne biegi

Informacje

Kochasz bieganie? Uwielbiasz startować w zawodach? Medale z biegów to Twoje trofea, z których jesteś dumny? A co gdybyś realizując swoją pasję mógł przy okazji pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej itp.? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK mamy dla Ciebie propozycję.

Virtual Run to całoroczny cykl różnych biegów, w których możesz wziąć udział bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Jesteś w domu, w delegacji, a może na wakacjach w Hiszpanii? Teraz to bez znaczenia, bo startując w Virtual Run – miejsce startu wybierasz sam! Nie tracisz więc również pieniędzy na dojazd. Nasze imprezy to wolność biegania, rywalizacja, motywacja, przepiękne medale, a co najważniejsze pomoc innym. Wszystko działa tak: wybierasz imprezę, w której chciałbyś pobiec, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego biegu tam gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie VR w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą bieg – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Dodatkowo po każdym biegu można pobrać dyplom uczestnictwa. Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VR nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców, , bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie biegał w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Każda osoba, która pobiegnie w VR będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród. Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Kwota, która pozostanie po rozliczeniu kosztów organizacyjnych i Fundacji, zostanie w całości przeznaczona na cele charytatywne.

Biegamy dla innych, ale też dla siebie. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym :) Mamy nadzieję, że już niedługo VR opanuje całą Polskę, a nawet świat. Biegajcie z nami! Biegajmy razem dla innych :)

Dla kogo Virtual Run:

Virtual Run to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają biegać, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 

To zawody z akcentem rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa. Możesz biec ile sił w nogach, a możesz delektować się każdym kilometrem. Biegniesz jak chcesz, jak umiesz, a my nagradzamy Twój wysiłek pięknym medalem.    

Nasze biegi to także alternatywa dla osób, które chciały wziąć udział w realnej imprezie, ale z jakichś przyczyn nie mogły wystartować. Nasz kalendarz pełen jest rozmaitych biegów na różnych dystansach więc jeśli nie udało Ci się pobiec w swoich zawodach, u nas możesz to nadrobić. Zawsze znajdziesz bieg, który przypadnie Ci do gustu - do wyboru, do koloru.  

A może biegasz czasem ze swoimi pociechami lub chciałbyś zacząć? Zapoznaj się z naszym regulaminem gdzie znajdziesz wymagania wiekowe dotyczące danych dystansów i zabierz swoich milusińskich na wspólny bieg. Medale z tego biegu będą wyjątkową pamiątkową, ale czas razem spędzony - będzie bezcenny. 

Wychodzisz właśnie z kontuzji lub jesteś po innej dłuższej przerwie od biegania. Nie czujesz się jeszcze na siłach aby pobiec w prawdziwych zawodach? Pobiegnij w VR - nie będziesz musiał się z nikim ścigać, pobiegniesz spokojnie i co najważniejsze - zmotywujesz się. W kolejnym sezonie z łezką w oku spojrzysz na swój medal z okresu gdy wracałeś do biegania. 

Virtual Run to również świetny sposób na rozpoczęcie biegania. Czyż nie będzie wspaniałą pamiątką medal z Twojego pierwszego wyjścia na trening? Rzadko się zdarza by ktoś pierwszy trening robił na zawodach, ale w Virtual Run to możliwe. My nie stawiamy Tobie ograniczeń - nie musisz mieścić się w żadnym limicie. Przebiegnij tylko wyznaczoną przez nas liczbę kilometrów, a czas w jakim to zrobisz jest nieważny. Medal Ci się należy za same chęci żeby coś zrobić dla swojego zdrowia. 

To również doskonała okazja by do biegania namówić swoją rodzinę czy znajomych. Być może kolorowy medal, który dostaną zapoczątkuje u nich wieloletnią, biegową przygodę? 

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek aktualnie robisz i obojętnie w jakiej aktualnie jesteś formie - Virtual Run to zawsze dobry wybór, bo o wszystkim decydujesz tylko i wyłącznie Ty! 

Jak działa Virtual Run:

Wszystko działa bardzo prosto: wybierasz imprezę, w której chciałbyś pobiec, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego biegu tam gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie VR w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą bieg – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Dodatkowo po każdym biegu można pobrać dyplom uczestnictwa. Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VR nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców, , bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie biegał w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Każda osoba, która pobiegnie w VR będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród. Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Dyscypliny
bieg dla dzieci
bieg górski
bieg miejski
bieg terenowy
bieg wirtualny
chodzenie po schodach
nordic walking (chodzenie)
Facebook
Adres
Telefon: 
512601694
Adres: 

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 129/12
25-432 Kielce
Polska

Patronat