Virtual Bike Polska - charytatywne rajdy rowerowe

Informacje

Kochasz jazdę rowerem? Uwielbiasz startować w zawodach? Medale z rajdów to Twoje trofea, z których jesteś dumny? A co gdybyś realizując swoją pasję mógł przy okazji pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej itp.? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK mamy dla Ciebie propozycję.

Virtual Bike to całoroczny cykl różnych rajdów rowerowych, w których możesz wziąć udział bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Jesteś w domu, w delegacji, a może na wakacjach w Hiszpanii? Teraz to bez znaczenia, bo startując w Virtual Bike – miejsce startu wybierasz sam! Nie tracisz więc również pieniędzy na dojazd. Nasze imprezy to wolność jeżdżenia rowerem, rywalizacja, motywacja, przepiękne medale, a co najważniejsze pomoc innym. Wszystko działa tak: wybierasz imprezę, w której chciałbyś wziąć udział, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego rajdu tam, gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie Virtual Bike w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą rajd – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VB nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców, bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie "bajczył" w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Każda osoba, która jedzie w VB będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród (w zależności od sponsorów). Opłata startowa za każdy rajd, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Kwota, która pozostanie po rozliczeniu kosztów organizacyjnych i Fundacji, zostanie w całości przeznaczona na cele charytatywne.

Biegamy dla innych, ale też dla siebie. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym :) Mamy nadzieję, że już niedługo VB opanuje całą Polskę, a nawet świat. "Bajczcie" z nami! "Bajczmy" razem dla innych :)

Dla kogo Virtual Bike:

Virtual Bike to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają jeździć rowerem, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 

To zawody z akcentem rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa. Możesz jechać ile sił w nogach, a możesz delektować się każdym kilometrem. Jedziesz jak chcesz, jak umiesz, a my nagradzamy Twój wysiłek pięknym medalem.    

Nasze rajdy to także alternatywa dla osób, które chciały wziąć udział w realnej imprezie, ale z jakichś przyczyn nie mogły wystartować. Nasz kalendarz pełen jest rozmaitych imprez na różnych dystansach więc jeśli nie udało Ci się uczestniczyć w swoich zawodach, u nas możesz to nadrobić. Zawsze znajdziesz rajd, który przypadnie Ci do gustu - do wyboru, do koloru.  

A może jechać czasem ze swoimi pociechami lub chciałbyś zacząć? Zapoznaj się z naszym regulaminem, gdzie znajdziesz wymagania wiekowe dotyczące danych dystansów i zabierz swoich milusińskich na wspólny rajd rodzinny. Medale z tej imprezy będą wyjątkową pamiątkową, ale czas razem spędzony - będzie bezcenny. 

Wychodzisz właśnie z kontuzji lub jesteś po innej dłuższej przerwie od "bajczenia"? Nie czujesz się jeszcze na siłach, aby brać udział w prawdziwych zawodach? Weż udział w Virtual Bike - nie będziesz musiał się z nikim ścigać, trasę pokonasz spokojnie i co najważniejsze - zmotywujesz się. W kolejnym sezonie z łezką w oku spojrzysz na swój medal z okresu, gdy wracałeś do formy. 

Virtual Bike to również świetny sposób na rozpoczęcie jeżdżenia rowerem. Czyż nie będzie wspaniałą pamiątką medal z Twojego pierwszego wyjścia na trening? Rzadko się zdarza by ktoś pierwszy trening robił na zawodach, ale w Virtual Bike to możliwe. My nie stawiamy Tobie ograniczeń - nie musisz mieścić się w żadnym limicie. Przejedź tylko wyznaczoną przez nas liczbę kilometrów, a czas w jakim to zrobisz jest nieważny. Medal Ci się należy za same chęci, żeby coś zrobić dla swojego zdrowia. 

To również doskonała okazja by do jazdy rowerem namówić swoją rodzinę czy znajomych. Być może kolorowy medal, który dostaną zapoczątkuje u nich wieloletnią, rowerową przygodę? 

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek aktualnie robisz i obojętnie w jakiej aktualnie jesteś formie - Virtual Bike to zawsze dobry wybór, bo o wszystkim decydujesz tylko i wyłącznie Ty! 

Jak działa Virtual Bike:

Wszystko działa bardzo prosto: wybierasz imprezę, w której chciałbyś wziąć udział, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego rajdu tam, gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie VB w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą bieg – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VB nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców, bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie jeździł w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Każda osoba, która weźmie udział w VB będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród (w zależności od sponsorów). Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Dyscypliny
kolarstwo "indoor cycling"
kolarstwo górskie
kolarstwo szosowe
kolarstwo terenowe
rajd rowerowy wirtualny
Facebook
Adres
Telefon: 
512601694
Adres: 

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 59/5
25-432 Kielce
POLSKA

Patronat