Virtual Bike Polska - charytatywne rajdy rowerowe

Informacje

Virtual Bike to projekt Fundacji Pomagam Na Medal, a pierwsze wirtualne charytatywne zawody odbyły się 27 lipca 2017 roku :)

Każde wydarzenie to możliwość: jazdy rowerem (również stacjonarnym) jak i hulajnogą :)

Wszystkie zawody znajdują się na stronie virtualbike.com.pl a więcej dowiedzie się dołączając do:

>>> Facebook <<<

>>> Grupa Facebook <<<

>>> Instagram <<<

Co to Virtual Bike:

Kochasz jazdę rowerem? Uwielbiasz startować w zawodach? Medale z rajdów to Twoje trofea, z których jesteś dumny? A co gdybyś realizując swoją pasję mógł przy okazji pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej itp.? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK mamy dla Ciebie propozycję.

Virtual Bike to całoroczny cykl różnych rajdów rowerowych, w których możesz wziąć udział bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Jesteś w domu, w delegacji, a może na wakacjach w Hiszpanii? Teraz to bez znaczenia, bo startując w Virtual Bike – miejsce startu wybierasz sam! Nie tracisz więc również pieniędzy na dojazd. Nasze imprezy to wolność jeżdżenia rowerem, rywalizacja, motywacja, przepiękne medale, a co najważniejsze pomoc innym. 

Dla kogo Virtual Bike:

Virtual Bike to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają jeździć rowerem, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 

Jak działa Virtual Bike:

Wszystko działa bardzo prosto: wybierasz imprezę, w której chciałbyś wziąć udział, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego rajdu tam, gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie VB w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą bieg – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VB nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców, bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie jeździł w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Każda osoba, która weźmie udział w VB będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród (w zależności od sponsorów). Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Dyscypliny
kolarstwo "indoor cycling"
kolarstwo górskie
kolarstwo szosowe
kolarstwo terenowe
rajd rowerowy wirtualny
Facebook
Adres
Telefon: 
0
Adres: 

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 59/5
25-432 Kielce
POLSKA

Patronat