@easymove.com.pl

O stronie

Pomysł utworzenia portal EasyMove zrodził się już w pod koniec 2014 roku. Dopiero wyjazd na „3. Białystok Półmaraton” i widok „pustych” samochodów jadących z Warszawy spowodował, że na poważanie zabraliśmy się do roboty. Po powrocie rozpoczęły się prace organizacyjno-twórcze. Pierwszy zarys „strony” pojawił się dokładnie 7 grudnia 2015 r. Od tego czasu rozpoczęła się współpraca z programistą (tu bardzo gorąco chciałem pozdrowić Adriana), który „tworzył” stronę i wprowadzał w życie nasze „wymysły”. Metodą prób i błędów, jak i słusznych, negatywnych komentarzy co do naszych pomysłów dotarliśmy wreszcie do końca… No może nie tak dokładnie, bo pozostała sprawa samego wyglądu strony, układu jak i szaty graficznej.

Głównym celem i założeniem naszego portalu jest ułatwienie osobom chętnym w podróżowaniu na różnego typu zawody sportowe w Polsce i nie tylko. Każdy wie, że im piękniejsze miejsce na zawody sportowe tym większa „dziura”. Wiadomo ile trudu trzeba włożyć aby dostać się do miejsca przeznaczenia.

Serwis EasyMove.Com.Pl jest pierwszym polskim serwisem skierowanym do uczestników wszystkich masowych imprez sportowych i nie tylko. Celem serwisu jest stworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy osobami, które posiadają samochód i dysponują wolnymi miejscami z tymi, które nie mają jak dojechać na dane zawody sportowe bądź trening.

Patronat