Wakacje Z Kompasem

Opis: 

W dzień trekking z widokiem na potężne alpejskie trzytysięczniki, wieczorem znakomita uczta w gronie znajomych w tyrolskiej restauracji? 

Takie mogą być Twoje wakacje!

Zapraszam aktywnych na fantastyczny wyjazd w Alpy.

W ofercie wypoczynek w uroczym pensjonacie Schallerhof, wędrówki w czarujące miejsca, regionalna- tyrolska kuchnia, wycieczki rowerowe w dolinie Stubai i inne atrakcje.

W latach 2013-2015 w ciągu trzech sezonów letnich pracowałem w alpejskim schronisku w Alpach Lechtalskich. Teraz moje górskie doświadczenie, kontakty, znajomość języków obcych, talent organizatorski, wiedzę- chcę wykorzystać w celu zorganizowania wyprawy do jednego z najpiękniejszych zakątków Europy!

Z całą pewnością wyjazd będzie również świetną okazją do integracji dla fanów Rajdów Z Kompasem. Zwłaszcza, że w górach planujmy poświęcić jeden dzień na zabawę z mapą i kompasem!

Już nie musisz jechać w zatłoczone polskie góry! Za bardzo przystępną cenę zwiedzisz kawał świata, poznasz nowe miejsca, miło spędzisz czas w gronie przyjaciół! I do tego czeka Ciebie moc atrakcji, jak choćby stanięcie oko w oko z górskim lodowcem, przejazd potężną, rekordową gondolą- kolejką górską


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

Dojazd do i z Alp odbędzie się szybkimi pociągami, w tym niemieckim ICE. Po drodze będziemy mieli okazję zwiedzić centrum Berlina oraz Monachium. Na miejscu- od Innsbrucka- transport będzie realizowany busami/ autokarami


LICZBA MIEJSC NA WYJAZD: 16


CENA: 
- pokój dwuosobowy z łazienką: 2400 zł/ os
- pokój czteroosobowy z łazienką: 2300 zł/ os
(dostępny tylko jeden pokój tego typu)
- pokój dwuosobowy bez łazienki (łazienka przy korytarzu): 2200 zł/os

Zapisując się uiszczamy zaliczkę w wysokości 500 zł, resztę wpłaty dokonujemy do końca czerwca 2019.

Cena obejmuje transport, noclegi, pełne wyżywienie (śniadania oraz trzydaniowe obiadokolacje), wypożyczenie rowerów, bilet na przejazd kolejką górską, opiekę na szlakach turystycznych oraz podczas całego wyjazdu.
Cena nie obejmuje wyżywienia podczas podróży pociągiem.


ORIENTACYJNY PROGRAM POJAWI SIĘ TUTAJ- niebawem


JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Po więcej informacji oraz w celu dokonania zapisu na Wyprawę piszcie na rajd@zkompasem.pl w tytule maila wpisując hasło ALPY


Zapraszam i pozdrawiam
Marcin Jank
Organizator Rajdów Z Kompasem

Państwo: 
Austria
Miejscowość: 
Schaller
Termin: 
2019-08-19 - 2019-08-27
Rodzaj aktywności: 
rajd pieszy
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat