Swimrun Wióry 2019

Opis: 

Kolejny raz pod koniec wakacji zapraszamy Was w Góry Świętokrzyskie. Dokładnie 24 sierpnia. Zaplanujcie ten weekend z całą rodziną i przyjaciółmi, by wspólnie cieszyć się końcówką lata. 

To tu na Wiórach jako pierwsza polska ekipa zaczęliśmy zabawę w ten sport! A teraz bez nadęcia, z uśmiechem i co najważniejsze blisko natury stawiamy start i metę na tarasie widokowym Zapory Wióry z pięknym widokiem na olbrzymi zbiornik zasilany dwoma rzekami. Po okolicznych laskach i polach tyczymy trasę tak, by dzikie wspomnienia i zakwasy towarzyszyły Wam jeszcze długo po osiągnięciu linii mety.

Nam prastara moc najstarszych gór w Europie oddała swoją siłę i doprowadziła na Mistrzostwa Świata w Swimrunie OtillO 2019. Liczymy, że i wśród Was będą zespoły, które wyruszą kiedyś na podbój Szwecji, a wówczas miło wspomnicie nasze trasy i to jak je znakujemy. Nie będziecie tam bowiem niczym zdziwieni. 

Chcecie cieszyć się nieskrępowaną wolnością przemieszczania się dzięki sile ludzkich mięśni i twardej głowie. Spróbujcie swoich sił w swimrunie! 

Z zapisami ruszamy 6 grudnia! Niech moc będzie z Wami!

Dwa dystanse: 
33 km (28 km run i 5,2 km swim) 
15 km (13 km run i 2,2 km swim) - nowa bardziej widowiskowa dla kibiców trasa!

Start w parach. Choć tu właśnie się wahamy, bo mimo że my dokładnie wiemy, że prawdziwa przygoda zaczyna się w zespole, to jednak możliwe, że wrócimy do opcji z pierwszego roku, gdzie dopuszczaliśmy solistów. Wielu z nich ściga się teraz w teamach. Jest to też opcja dla tych, którzy w ostatniej chwili stracą partnera. Jeśli tak się wydarzy to będzie taka możliwość jednak tylko na sprincie. O tym jednak później. Teraz najważniejsze rezerwujcie termin. Śledźcie nasz profil na facebooku 
i stronę internetową www.goswimrun.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji, rozsyłajcie informacje o naszym wydarzeniu znajomym. Szykuje się kolejna piękna przygoda :)

Ania, Jędrek i Rafał

Państwo: 
POLSKA
Województwo: 
Świętokrzyskie
Miejscowość: 
Wióry
Termin: 
2019-08-24
Rodzaj aktywności: 
swimrun
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat