@easymove.com.pl

Primefood Triathlon Przechlewo 2018

Opis: 

Wyjątkowa pod każdym względem impreza, wakacyjny termin oraz charytatywne akcje przeprowadzane podczas zawodów wraz z doskonałą wodą, sprawdzoną trasą rowerową i biegową, komfortową strefą zmian oraz bogatą strefą finishera.


Zawody w Przechlewie od pierwszego startu w 2013 roku zdobywają coraz szerszą grupę sympatyków oraz liczne nagrody m.in. Debiut Roku 2013 przyznany podczas zakończenia sezonu triathlonowego Gali xTRI w dniu 9 listopada 2013 oraz II miejsce w kategorii Impreza Roku przyznana podczas konferencji LOTTO 3 x TAK organizowanej przez Akademię Triathlonu w dniu 16 listopada 2013 roku, a także tytuł Najlepszej imprezy triathlonowej roku 2016 – wynik ankiety na lepszytriathlon.pl oraz Najlepszych zawodów roku 2016 w plebiscycie portalu 4RUN.


To co cechuje zawody w Przechlewie to fakt, że oprócz rywalizacji na polu sportowym zawodnicy i ich rodziny mogą liczyć na serdeczność lokalnych mieszkańców, ogromne zaangażowanie wolontariuszy i niepowtarzalną atmosferę a to wszystko w pięknej scenerii Kaszub.


Serdecznie zapraszamy wszystkich #Tribohaterów!

Państwo: 
POLSKA
Województwo: 
Pomorskie
Miejscowość: 
Przechlewo
Termin: 
2018-08-25 - 2018-08-26
Rodzaj aktywności: 
triathlon
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat