Maraton Kresowy - Międzyrzec Podlaski

Opis: 

Jedenasty sezon Maratonów Kresowych zamierzamy rozpocząć tym w Międzyrzecu Podlaskim. Już tradycyjnie wystartujemy spod igelitowego stoku narciarskiego na terenie MOSiR przy ulicy Zahajkowskiej. Jeśli na stoku utrzyma się śnieg, to będzie można połączyć dwa w jednym, czyli wystartować w naszym wyścigu i pożegnać zimę serią zjazdów na nartach. Na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu.

Okolice Międzyrzeca Podlaskiego to raczej równina, ale podobnie jak to było w poprzednich sezonach, będzie czekać na Was urozmaicona trasa, która nowych zawodników może trochę zaskoczyć. Częściowo prowadzi przez tereny leśne, ale będą także malownicze łąki i otwarte przestrzenie. Clou tej trasy to odcinki wzdłuż malowniczych brzegów międzyrzeckich jeziorek. Kilka technicznych singli to odcinki, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się na wyścigu XC. Powinny podnieść Wam poziom adrenaliny i przyjemność z jazdy. Na tej trasie nie ma gdzie się nudzić. Trasa wyścigu Mini będzie odpowiednio uproszczona.

W związku z porą roku, wyścigowi w Międzyrzecu zamierzamy nadać nowe oblicze. Po zakończeniu wyścigu będzie ognisko, a jeśli aura nie będzie nas rozpieszczać, to do dyspozycji zawodników będzie także duży namiot imprezowy.

Odległości dojazdowe: Lublin – 99km, Warszawa – 136km, Białystok – 150km, Siedlce – 44km, Biała Podlaska – 30km, Chełm – 129km, Brześć (Białoruś) – 75km. Do Międzyrzeca Podlaskiego jest także dogodny dojazd koleją. Ze stacji PKP na start jest około pół kilometra.

Państwo: 
POLSKA
Województwo: 
Lubelskie
Miejscowość: 
Międzyrzec Podlaski
Termin: 
2019-03-24
Rodzaj aktywności: 
kolarstwo terenowe
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat