@easymove.com.pl

III. Kalenica Półmaraton i III. Bielawska Dziesiątka

Opis: 

6 biegów w górskich w miejscowościach z klimatem kurortu, zróżnicowane trasy biegowe poprowadzone po górskich masywach. Sportowa walka o wyniki w każdym biegu z osobna i w klasyfikacji generalnej za wszystkich biegów. Każdy start w to wyzwanie, a największe wyzwanie to ukończenie całego cyklu. Na wszystkich edycjach będzie można wystartować na długim dystansie półmaratonu lub zmierzyć się z trasą o długości 10 km. Dodatkowo Ultra Sowa Maraton! Wśród biegów na pewno będą łatwiejsze i trudniejsze, na pewno czasem trzeba będzie zwolnić albo przejść do marszu, na pewno trasy będą wymagające, ale też malownicze i piękne!

Bielawa jest urokliwym ponad trzydziestotysięcznym miastem, położonym u podnóża najstarszych gór Europy – Gór Sowich, jednym z najbardziej uroczych zakątków województwa dolnośląskiego. Takie usytuowanie sprawia, że miasto posiada walory, które idealnie nadają się do uprawiania turystyki i kolarstwa górskiego, zarówno na poziomie amatorskim jak i wyczynowym.

Urozmaicone i przepiękne szlaki turystyczne i rowerowe przebiegające przez tereny Parku Krajobrazowego Gór Sowich, niezapomniane widoki i panoramy górskich krajobrazów na zawsze zapadają w pamięci tych, którzy choć raz przemierzali nasze szlaki.

Każdy turysta znajdzie coś dla siebie, dla swoich możliwości, umiejętności i kondycji.

Turystyce rowerowej sprzyja przebiegający przez Bielawę „Bursztynowy Szlak” – Eurovel 9 trasa łącząca Bałtyk z Morzem Adriatyckim, wchodząca w skład europejskiej sieci szlaków rowerowych.

Niewątpliwą atrakcją Bielawy są położone niemal w centrum miasta Góra Parkowa (455m.n.p.m) z wieżą widokową oraz Łysa Góra (365 m n.p.n.).

Turystyce rowerowej sprzyja przebiegający przez Bielawę „Bursztynowy Szlak” – Eurovel 9 trasa łącząca Bałtyk z Morzem Adriatyckim, wchodząca w skład europejskiej sieci szlaków rowerowych.

Niewątpliwą atrakcją Bielawy są położone niemal w centrum miasta Góra Parkowa (455m.n.p.m) z wieżą widokową ora

Państwo: 
POLSKA
Województwo: 
Dolnośląskie
Miejscowość: 
Bielawa
Termin: 
2018-07-22
Rodzaj aktywności: 
bieg górski
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat