II Xmas Race 2018 (SWIM)

Opis: 

Winter is comming... soon :)

Grudzień to czas, w którym chcemy dzielić się z innymi. Dlatego warto przyłączyć się do naszej kolejnej edycji akcji biegowo-rowerowej "II Xmas Race 2018", w której zbierać będziemy środki na Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom, a dokładniej dla Laury z województwa małopolskiego, która urodziła się w 2012 roku. Dziewczynka przyszła na świat z wrodzonym wodogłowiem, czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym i padaczką. Nie potrafi utrzymać główki, nie siedzi – jest dzieckiem leżącym. To nie koniec jej nieszczęść. Dziewczynka nie widzi i jest odżywiana przez PEG (bezpośrednio do brzuszka). .

Do pokonania macie:
- biegiem, marszem, spacerem 6 km https://goo.gl/stCAJQ
- rowerem 24 km https://goo.gl/AX1t6C
- pływanie 500m https://virtualswim.com.pl/wydarzenia/test/8337
pomiędzy 6 a 24 grudnia 2017 roku - czyli startujemy w Mikołajki a finiszujemy w Wigilię :)

Wybiegaj sprzęt dla chorego dziecka.

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom w Warszawie jest to organizacja pożytku publicznego organizująca konkretną pomoc chorym dzieciom w leczeniu i rehabilitacji. Działania Fundacji nie polegają na typowym zakładaniu subkont, o których zapełnienie walczą sami rodzice. Na każdym kroku wspierają ich działania.

Fundacja funkcjonuje od 2002 r. w myśl ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod NR 0000140007. 

Celem jej jest świadczenie pomocy chorym dzieciom i ich rodzinom oraz promocja i ochrona zdrowia dzieci i młodzieży.

Opiekują się przede wszystkim dziećmi z Polski. Pomocą obejmujemy dzieci i rodziny, które ze względu na trudne warunki materialne nie są w stanie udźwignąć kosztów leczenia.

Połączmy wysiłki. 

Twój pot, Twój spacer, Twoje popołudnie = pomoc Laurze!!!

Dla Ciebie medal - dla Laury zdrowie.

Państwo: 
POLSKA
Miejscowość: 
Cała Polska
Termin: 
2018-12-06 - 2018-12-24
Rodzaj aktywności: 
pływanie
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat