@easymove.com.pl

Bieg i Rajd Stulecia 1918-2018 ️(BIEG)

Opis: 
Mamy nadzieję, że tym wielkim dniu spotkamy się na trasie, zarówno w kraju, jak za granicą. Tego dnia 11 listopada biegniemy i jeździmy rowerem razem za naszą Polskę!!! Dokładne miejsce i godzinę startu wybierasz sam - nie ważne czy jesteś w Polsce, USA czy Hiszpanii. Tego dnia ruszamy się razem :)
 
1. „Biegu Stulecia 1918-2018” Virtual Run Polska: do pokonania jest dystans 11 km, ale tylko i wyłącznie w jednym terminie tj. w dniu 11.11.2018r. Miejsce (miasto, kraj) i godzinę startu wybieracie sami.
 
2. "Rajdzie Stulecia 1918-2018" Virtual Bike Polska: do pokonania rowerem jest dystans 33 km, ale tylko i wyłącznie w jednym terminie tj. w dniu 11.11.2018r. Miejsce (miasto, kraj) i godzinę startu wybieracie sami.
 
11 listopada 1918 roku to przełomowy dzień w dziejach całej Europy, ale przede wszystkim Polski. W lasku Compiégne pod Paryżem Niemcy podpisali rozejm kończący I wojnę światową. Tego samego dnia w Warszawie Rada Regencyjna przekazała władzę Józefowi Piłsudskiemu. I tak po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.
 
20 lat później, w 1937 roku, Sejm RP uznał, że Święto Niepodległości obchodzone będzie 11 listopada "jako rocznica odzyskania przez naród polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego wodza narodu w walkach o wolność ojczyzny".
 
Z okazji tej wielkiej rocznicy - stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy do udziału w wydarzeniu :)
 
Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na wsparcie Fundacja Wspierania Kardiochirurgii Dziecięcej Schola Cordis utworzona przy Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie - Prokocimiu. Założona została w 2008 roku i skutecznie realizuje marzenie o stworzeniu nowoczesnej kliniki, w której dzieci z wrodzonymi wadami serca będą odzyskiwać zdrowie.
 
Fundacja prof. Janusza Skalskiego ratuje życie małych dzieci…
Państwo: 
POLSKA
Miejscowość: 
Cała Polska
Termin: 
2018-11-11
Rodzaj aktywności: 
bieg wirtualny
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat