@easymove.com.pl

Survival Race 2017 Warszawa

Opis: 

Survival Race to miejski bieg z przeszkodami. Podejmij wyzwanie i przeżyj przygodę, którą będziesz długo wspominać!

Sezon zakończymy w Warszawie! To będą dwa dni pełne wyzwań! Na terenie AWF WARSZAWA będziecie tylko chwilę, bo zaraz po starcie czekają na Was malownicze nadwiślańskie trasy, pustynne przeprawy oraz wąskie dukty lasów Bielańskich. Nie będzie to jednak wycieczka krajobrazowa, będzie pot i walka!

KIEDY: sobota + niedziela / 16-17 WRZEŚNIA 2017

16 września: dystans 3 i 12 km

17 września: dystans 6 km

GDZIE: AWF WARSZAWA

ZBIERAJ EKIPĘ! W grupie jest raźniej, a motywacja jest jeszcze większa! Zbierz znajomych i stwórzcie razem survivalową ekipę!

NOWE ATRAKCJE! Na uczestników i kibiców będzie czekać nowa Strefa Festiwalowa Survival Race, na którą wstęp jest bezpłatny! A dla najodważniejszych przygotowaliśmy skoki na poduszkę powietrzną z wysokości! Darmowe skoki i inne nagrody od naszych partnerów będzie można wygrać w licznych konkursach. Więcej informacji będziemy ujawniać na naszym fanpage'u.

POZIOM TRUDNOŚCI! Survival Race zaprojektowaliśmy w taki sposób, że nie ma miejsca na wymówki! Cztery poziomy trudności różniące się dystansami i ilością przeszkód, pozwolą Ci wystartować w biegu bez względu na predyspozycje psycho-fizyczne, poziom swojego przygotowania czy stan portfela! Wystarczy, że wybierzesz jedno z czterech wyzwań. Pamiętaj, że w grupie motywacja jest znacznie większa!

★ STARTER - 3 km próby z 15 przeszkodami dla początkujących!

★★ WARRIOR - 6 km walki z 30 przeszkodami dla wojowników!

★★★ MACHINE - 12 km piekła i 50 przeszkód dla najtwardszych!

★★★★★ ANIMAL - 36 km wojny ze słabościami i 150 przeszkód dla weteranów!

Jeśli przeszkody okażą się dla Ciebie zbyt trudne, ciągle możesz ukończyć wyścig! Wystarczy, że wykonasz karę treningową przed sędzią technicznym.

Państwo: 
POLSKA
Województwo: 
Mazowieckie
Miejscowość: 
Warszawa
Termin: 
2017-09-16 - 2017-09-17
Rodzaj aktywności: 
bieg terenowy
Dystans: 
12
km
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat