@easymove.com.pl

II Mistrzostwa Szczytna w Biegu 12-godzinnym

Opis: 

Zapraszamy gorąco na drugą już edycję Mistrzostw Szczytna w Biegu 12-godzinnym. Biegamy mniej więcej od wschodu do zachodu słońca po dobrze wszystkim znanej blisko 5-kilometrowej pętli wokół Jeziora Domowego Dużego. 

Nie ważne czy zrobisz jedno okrążenie, czy dwadzieścia - liczy się dobra zabawa i Wasza pomoc! W zeszłym roku pomagaliśmy Iskierce - Iskierka - Julia Buczko z Braniewa. W tym roku chcemy pomóc w rozprawieniu się z poważną chorobą Karola Wojciechowskiego ze Szczytna - wspaniałęgo człowieka, zawodowo strażaka, a prywatnie męża i ojca dwójki małych dzieci:
https://skarbonka.alivia.org.pl/karol-wojciechowski

Udział w biegu jest bezpłatny, jednak za wydanie numeru startowego prosimy o dobrowolną wpłatę do puszki, która w trakcie całego biegu będzie krążyła w biurze zawodów. Całość zebranych środków przekażemy na leczenie Karola Wojciechowskiego.

Kilka spraw technicznych odnośnie samego biegu. Start/meta każdego okrążenia będzie się znajdować przy Plaży Miejskiej (w pobliżu wejścia do MOSu). Do imprezy możecie dołączyć w dowolnym momencie - między godziną 6 rano a 18 wieczorem. To znaczy - harpagany, które planują powalczyć o 20 albo i więcej okrążeń, mogą napierać całe 12 godzin. Ale można też zrobić tylko jedno kółeczko spacerkiem z rodziną i też będziecie sklasyfikowani. Można też zrobić na przykład 3 okrążenia, pójść odpocząć albo coś zjeść i ponownie wrócić na trasę. Tylko obowiązuje zasada - by po każdym okrążeniu upewnić się, że osoby odpowiedzialne za pomiar czasu odhaczyły nam przebiegnięte kółeczko. A także planując przerwę musicie powiadomić obsługę, że schodzicie na przerwę, a wracając, że wracacie na trasę.

Wydawanie numerów startowych rozpocznie się 15 minut przed startem imprezy i będzie trwać do 17.30 - po tej godzinie już nikogo nie wypuszczamy na trasę.

Dla zawodników dajemy możliwość przebrania się i zostawienia ubrań na zmianę w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu. Zapewniamy Wam wodę oraz ciepłą herbatę lub kawę. O jedzenie musicie zadbać we włąsnym zakresie, ale niewykluczone, że tak jak w ubiegłym roku pojawią się jakieś słodkości ;) 

Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą chociaż jedno okrążenie przygotujemy piękne certyfikaty. A na najlepszych zawodników w kategorii kobiet i mężczyzy będą czekać puchary! :) 

Uroczyste zakończenie imprezy planujemy około godziny 18.30 w Miejskim Ośrodku Sportu :) 

Gorąco zapraszamy i prosimy o udostępnianie informacji o tym wydarzeniu, a także o zbiórce na leczenie Karola!
https://skarbonka.alivia.org.pl/karol-wojciechowski
Pamiętajcie, że pomóc Karolowi możemy cały czas, nie tylko w dniu biegu! :)

Państwo: 
POLSKA
Województwo: 
Warmińsko-Mazurskie
Miejscowość: 
Szczytno
Termin: 
2018-03-24
Rodzaj aktywności: 
bieg miejski
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat