@easymove.com.pl

HERO RUN

Opis: 

Wybierz swój bieg z przeszkodami i zarejestruj się!

15 lipca – Hero Run Night – Szelment k. Suwałk

16 lipca – Hero Run – Szelment k. Suwałk

19 sierpnia – Hero Run – Ogrodniczki k. Białegostoku

HERO RUN – Szelment Nocny 15.07.2017

Po entuzjastycznym przyjęciu przez Was imprezy, która odbyła się w Ogrodniczkach k. Białegostoku, w 2017 roku będziemy również z biegami przeszkodowymi w Szelmencie k. Suwałk. Startujemy już 15 lipca nocnym biegiem z przeszkodami. 

HERO RUN Szelment NIGHT to pięknie położona i bardzo wymagająca trasa. Jesionowa Góra, las, błoto, podbiegi i mnóstwo przeszkód… Trasa będzie miała ok 3,5 km, jednak będzie to bardzo intensywne 3 km, obiecujemy! Podejmiesz się wyzwania?!

Dołącz do tego niesamowitego wydarzenia, jedynego w swoim rodzaju. Brałeś udział w biegach z przeszkodami? Super! Sprawdź jak to się robi na wschodzie! Zobacz film z pierwszej edycji HERO RUN (Ogrodniczki 2016)

HERO RUN Szelment Night wystartuje 15 lipca. Godziny startów podamy niebawem. Będziecie startowali w falach po ok 50 osób. 

Sercem imprezy będzie ośrodek WOSiR Szelment, który znajdują się ok 13 km od Suwałk u podnóża Jesionowej Góry, nad brzegiem jeziora Szelment Wielki. WOSiR Szelment jest współorganizatorem biegów.

16 lipca wystartuje HERO RUN, można powiedzieć „Klasyk” na dłuższym dystansie z większą ilością przeszkód. Będzie to minimum 7 km i minimum 30 przeszkód! Możesz oczywiście wystartować w obu biegach, to będzie przygoda! Przygotowaliśmy specjalne promocyjne ceny pakietów 2-dniowych.

W pakiecie zawsze znajdziesz techniczną koszulkę HERO RUN, którą z dumą możesz nosić na wszystkich innych zawodach. Dostaniesz również chip do pomiaru czasu, żebyś wiedział w jakim czasie pokonałeś całą trasę. 

Prowadzimy klasyfikację wiekową, więc będziesz wiedział jak prezentujesz się na tle innych Herosów z Twojej kategorii wiekowej.

Na mecie otrzymacie oryginalny medal + opaskę HERO RUN + niespodziankę. 

INNE ZAWODY:

HERO RUN – Szelment 16.07.2017

HERO RUN – Ogrodniczki 19.08.2017

Państwo: 
POLSKA
Województwo: 
Podlaskie
Miejscowość: 
Szelment
Termin: 
2017-07-15
Rodzaj aktywności: 
bieg terenowy
Ilość ofert przejazdu: 
0
Ilość szukanych przejazdów: 
0

Patronat